KOLOIDNÍ ZLATO

Co je koloidní zlato?

Koloidní zlato je tvořeno zlatými, mikroskopickými částicemi, které nesou své charakteristické vlastnosti. Ještě menší částicí by byl již pouhý atom. U koloidního zlata se jedná o extrémně malé energeticky nabité částečky. Díky své mikroskopické velikosti částic je umožněno dosažení i těch nejvzdálenějších míst v organismu – mozku.

Koloid je zhruba 2 000 krát menší než nejmenší bakterie. Jeho velikost se pohybuje cca od 0,126 nm (nanometrů), což je seskupení asi 15 atomů zlata. Koloidní zlato je přírodní prvek, není toxické a nemá žádné vedlejší účinky ani při užívání jiných léčiv.

PRODEJ KOLOIDNÍHO ZLATA

100 ml hnědá lékárenská lahvička v koncentraci 3 ppm = 300,-Kč

200 ml hnědá lékárenská lahvička v koncentraci 3 ppm = 500,-Kč

Naše koloidní zlato má vysokou biologickou hodnotu, protože je vyrobené při dodržování všech požadovaných podmínek a pravidel. Je vyrobeno bez přidaných solí nebo jiných aditiv, které výrobu urychlují, ale výsledný roztok znehodnocují. Sto mililitrů koloidního zlata se vyrábí přibližně 55 až 57 hodin. Nic neskladujeme. Pokud si produkt objednáte, vyrobíme ho a pošleme nebo předáme čerstvý a účinný roztok. Tento přístup zaručuje vysokou kvalitu a účinnost koloidního zlata.

Co umí koloidní zlato

Víme, že informační tok v organismu je založen zejména na toku elektronů, a proto je jasné, jakým způsobem tento stav ovlivňují elektrické vlastnosti tohoto vzácného kovu. Pokud je člověk nemocen a jeho energie je blokována, díky přítomnosti koloidního zlata v organismu jsou tyto blokády uvolněny, energie je uvedena do harmonie a může být započat ozdravný proces těla i duše. Je nastartována optimalizace elektrického potenciálu na akupunkturních drahách ve všech orgánech těla. Koloidní zlato tedy velmi výrazně ovlivňuje elektrické a magnetické vlastnosti organismu a oživuje jeho potenciál. Pokud dodáváme organismu a zejména mozku koloidní zlato, dojde k výraznému prodloužení životnosti a omlazení tkání. Koloidní zlato významnou roli v mentálním vývoji člověka. Je to substance, která podporuje aktivaci a růst vitální životní síly.

Jak působí koloidní zlato?

 • odvádí těžké kovy z mozku – aluminium, barium olovo a jiné těžké kovy
 • čistí mozek od chamtrails (viz informace na youtube)
 • čistí organismus od toxických látek
 • posiluje imunitní systém
 • zvyšuje inteligenci – vědci zjistili, že užívání koloidního zlata po dobu čtyř týdnů zvýší IQ až o 20 bodů
 • pomáhá při léčbě rakoviny, vylepšuje a prodlužuje život, zmírňuje bolesti
 • redukuje velikost nádoru
 • léčí kloubní potíže jako je revmatismus, degenerativní artritida, artróza, dna a jiné kloubní potíže
 • regeneruje tkáně
 • používá se i k léčení alkoholismu, závislosti na nikotinu, na medikamentech i potravě
 • zlepšuje činnost mozku a nervové propojení na jednotlivé orgány v těle
 • používá se při srdečních potížích
 • léčí deprese, celkově uklidňuje, mírní stres a napětí
 • spolupracuje na zlepšení zraku
 • harmonizuje stav srdce a celého cévního systému
 • upravuje a normalizuje krevní tlak
 • vytváří elastickou pokožku bez vrásek
 • harmonizuje činnost žláz s vnitřní sekrecí
 • zlepšuje chuť k jídlu
 • usnadňuje vstřebávání živin<
 • povzbuzuje tvořivost a bystré myšlení
 • má velký vliv na celkový zdravotní stav a výrazně jej zlepšuje

Dávkování

I přesto, že se obecně tvrdí, že je zlato účinné v minimálních dávkách, zkušenost ukazuje, že při řešení například kloubních obtíží jako je artróza, degenerativní artritida, kloubní revmatismus nebo dna, je vyšší dávkování účinnější a rychleji přináší úlevu. Koloidní zlato se užívá vždy na lačný žaludek. Konkrétní množství se odvíjí od užívané koncentrace a léčebného záměru. Doporučuje se 2x až 3x denně 8-10 ml.

U zdravých jedinců je preventivní užívání cca 5 ml 2 x denně při koncentraci 3 ppm. Koloidní zlato podržte v ústech a poté polkněte. Jíst a pít můžete za cca 20-30 minut. Při užívání koloidního zlata nejsou známy žádné škodlivé a vedlejší účinky. Jako každý koloid se z těla vyloučí a nezanechává nežádoucí stopy.

Důležité upozornění:

Nepoužívat žádné kovové lžičky. U dětí je možné dávku přiměřeně snížit – cca na polovinu. Pokud užíváte koloidním zlatem současně homeopatika, dodržte mezi nimi alespoň půl hodiny odstup.

Skladování a manipulace

Skladovat pouze v hnědých skleněných lahvích. Plastové obaly nejsou vhodné a snižují účinnost roztoku. Nevystavovat přímému slunečnímu světlu. Láhev vždy pečlivě uzavřít. Koloidní zlato nesmí přijít do styku s kovem. Nesmí se skladovat v lednici ani v blízkosti elektromagnetického pole – počítače, televize apod. Nejlépe ve chladu a temnu nebo ve stínu.

Datum výroby a trvanlivost

Koloidní zlato je nejlépe užívat čerstvé.

Kontraindikace:

Koloidní zlato neužívat při alergii nebo přecitlivělosti na metalické zlato, což se vyskytuje velmi vzácně.

Historie koloidního zlata

Nejstarší zmínky o používání koloidního zlata k léčení pocházejí z doby, kdy vznikla Ajurvédská medicína, přibližně 5 000 let před naším letopočtem. Výroba zlata však byla tehdy velmi dlouhá a složitá, postup se opakoval až 150 x a trval až šest měsíců.

Moderní medicína a koloidní zlato

Koloidní zlato nachází uplatnění v alopatické medicíně při ošetření artritických a revmatických stavů, případech roztroušené sklerózy, poruchách sexuálních funkcí u mužů i žen, a rovněž při problémech endokrinního systému a nervových poruchách. Zlato má uklidňující vlastnosti, aniž by byly negativně ovlivněny samotné nervy. Koloidní zlato není příliš rozšířeným produktem v oblasti alopatické i alternativní medicíny. Hlavním důvodem je vyšší cena a dlouhá doba výroby nutná pro výbornou vstřebatelnost v organismu.

Zlato aktivuje a harmonizuje celkový endokrinní systém

Stimuluje zejména šišinku a podvěsek mozkový. Vyrovnává v první řadě spouštěcí mechanismy, které ovlivňují činnost a reakci jednotlivých žláz. Díky své vlastbackgr1.gif, 2,6kBnosti - vodivosti energie, zlepšuje zlato tok vnitřní energie, zejména podél páteře a páteřního vzpřimovače. Díky tomu není zlato pouze „katalyzátorem“ vnitřní energie, ale i vedením těchto energetických toků. Výzkumy prokázaly, že vodivost a tím i informační tok DNA mohou být zlatem až 10 000 krát zlepšeny. To rovněž znamená, že DNA v každé jednotlivé buňce může mít k dispozici vyšší množství energie (více než 1 milion elektronů/s). Koloidní zlato funguje jako regulační výpomoc toku elektronů podél páteře, popř. vzpřimovače až do úrovně DNA, dvojité šroubovice. Protože se elektricky nabité částečky zlata ukládají v buňkách, jejich jádrech a molekulách DNA, zvyšují tak celkovou vodivost organických substancí. Mimo to zvyšuje zlato absorpci výživných látek a zlepšuje bimolekulární funkce, tedy procesy látkové výměny těla. Zlato aktivuje epifýzu (šišinku).

Epifýza, naše „třetí oko“

V lidském těle existuje zvláštní žláza – epifýza. Tato žláza se nachází téměř ve středu hlavy a je významným faktorem našeho vědomí a podvědomí. Epifýza degenerovala ze své původní velikosti (cca 3 cm v průměru) na dnešní velikost (cca délka 5-8 mm, šířka 3-5 mm a hmotnost 80-500 mg). Již René Descartes (1596-1650) se epifýzou zabýval a došel k představě, že epifýza je ve spojení se zrakem, což se již tehdy velmi přiblížilo dnešním novým poznatkům. Citujeme: „V mozku se nachází malá žláza, ve které má duše významnější funkci než ve kterémkoliv jiném orgánu tělesném“. Nyní se ukázalo, že vnitřní energie je vedena přímo skrz centrum epifýzy. Dnes je tato žláza viděna jako oko, kterému je umožněno vidět elektromagnetická pole, nacházející se v jiné frekvenční oblasti. Pokud se opět naučíme schopnosti vedení energie skrz epifýzu, získáme opět schopnost detekce okolních elektromagnetických polí a zlepšíme tak naši intuici. U většiny lidí neproudí skrze tuto oblast mozku dostatečné množství energie, protože je blokována. Důsledkem může být, že vnímáme i realitu omezeným způsobem.

Koloidní zlato a problémy závislostí

V minulém století bylo zlato používáno k ošetření alkoholických závislostí. Dřívější studie ukázaly, že dávky zlata vedly k výraznému snížení závislostí. Pacienti, kteří jsou závislí na užívání medikamentů, tabáku nebo potravy, mohou tedy výrazně svůj problém díky této jedinečné vlastnosti zlata redukovat. Účinek koloidního zlata při problémech závislostí a při depresích se skládá ze tří faktorů. Zlato aktivuje a harmonizuje endokrinní systém, což vede ke zklidnění nervového systému a aktivaci vnitřní energie. To vede k celkovému zlepšení vnitřního nastavení a pocitu. Dle našich zkušeností pomáhá výrazně při problémech se spánkem.

Koloidní zlato a nádorová onemocnění

Ve svém lékařském pojednání o nevyléčitelných rakovinných onemocněních uvádí Dr. Edward H. Ochsner, chirurg Augistiánské nemocnice, že koloidní zlato má výrazný omezující vliv na růst rakoviny. Vědecký tým okolo E.H.Ochsnera zjistil, že koloidní zlato pomáhá pacientům redukovat velikost nádorů, snižuje bolesti, zlepšuje chuť a trávení a pomáhá pacientům zvyšovat hmotnost a sílu. Použití u neoperovatelné rakoviny od roku 1935: Vždy zlepší a prodlouží život. Ve 12 % bylo zaznamenáno úplné vyléčení. Redukce bolesti byla zaznamenána ve 40 % a redukce tumoru dokonce v 60 %. Dále bylo pozorováno zlepšení chuti k jídlu u 36 % pacientů, včetně zvýšení jejich tělesné váhy. Dávkování bylo 0,8 mg koloidního zlata třikrát denně obvykle před jídlem.

Aktivace endokrinního systému:

Denní příjem čtyř čajových lžiček koloidního zlata a jedné lžičky Aceroly (extrakt z tropické třešně, přírodní vit. C, výborně přijatelný tělem). Ne najednou! Toto dávkování dodržet po dobu minimálně 8 týdnů. Touto kůrou je možné dosáhnout rychlé aktivace a harmonizace endokrinního systému a s ním propojených energetických center. Po ukončení této kúry přejděte opět k normálnímu dávkování.

Barva koloidního zlata

Poctivě vyrobené koloidní zlato je bezbarvé. Poctivou výrobou se míní to, že je vyrobené bez přidání soli nebo jiných aditiv, která produkují vyšší velikost výsledných částic a tím i menší biologickou dostupnost. Důvodem pro přidávání aditiv nebo výroba do fyziologického roztoku jsou nižší výrobní náklady. Čas výroby koloidního zlata se výrazně liší od výroby koloidního stříbra. K dosažení stejné koncentrace jako koloidního stříbra by bylo zapotřebí stonásobných časů. Avšak takové koncentrace u koloidního zlata zásadně nepožadujeme. Jeho použití leží spíše v oblasti homeopatické a jsou takto plně dostačující. Působení koloidního zlata je zásadně jiné než u koloidního stříbra.

Skladování a manipulace

Skladovat jen v tmavých skleněných lahvích. Plastové obaly jsou naprosto nevhodné a snižují účinnost. Nevystavovat přímému slunečnímu světlu. Láhev vždy pečlivě uzavřít. Koloidní zlato nesmí přijít do styku s kovem, magnetickým polem. Nesmí se skladovat v ledničce ani v blízkosti zdrojů elektromagnetického pole, jako jsou reproduktory, mikrovlnné trouby, mobilní telefon atd.

Důležité upozornění:

Legislativa umožňuje užívat tento produkt jen pro technické účely. Výše popsaný způsob užívání i uvedené dávkování má tedy pro soulad se zákonem jen informační charakter.

mandala

Malba na hedvábí
Mgr. Jitka Naušová, Ph.D., Blíženka.

 

Bylinářská poradna
Koloidní zlato – prodej
Koloidní stříbro – prodej
Křemelina – prodej


Motto:

Nečekej, až ti někdo přinese květiny, ale pěstuj je ve své vlastní zahradě.

Od neznámého autora.